Vodoinštalatérske práce Michalovce

Váš vodár pre Michalovce a okolie

Ponúkame všetky vodoinštalačné práce na jednom mieste. Pomôžeme vám s jednoduchšími aj zložitejšími inštalatérskymi prácami. Poskytujeme montáž, opravu aj výmenu či pripipojenie spotrebičov alebo sanity na vodu a odpad vo vašom byte alebo dome alebo firme. Sme profesionáli. S nami sa nemusíte báť, že vytopíte seba alebo susedov.

Vodoinštalatérske služby

Ak potrebujete vodára alebo vodoinštalatéra, tak ste na správnom mieste. Pôsobíme hlavne v okrese Michalovce, ale naše služby vám vieme ponúknuť aj v mestách: Sobrance, Veľké Kapušany, Trebišov, Sečovce, Strážske alebo Humenné.

Montáž alebo oprava WC

Výmena, montáž alebo servis WC

Montáž nového WC, aj Geberit. Výmena starej toalety za novú. Napojenie WC na odpad, oprava napúštacieho aj vypúšťacieho ventilu alebo oprava splachovača.

Montáž snity v kúpeľni - sprcha, wc, umývadlo

Montáž sanity v kúpeľni

Inštalácia sanity v kúpeľni a prepojenie s vodovodným potrubím. Zapojíme vaňu, sprchový kút, umývadlo, kuchynský drez, ale aj wc alebo bidet.

Zapojenie umývačky riadu

Pripojenie umývačky alebo práčky na vodu a odpad

Zapojenie umývačky riadu, práčky alebo sušičky k vodovodnej prípojke a odpadovej rúre. Vrátane dodania príslúšenstva ako sifón alebo hadica.

Výmena umývadla

Výmena a montáž umývadla

Výmena starého umývadla za nové. Pripojenie umývadla alebo kuchynského drezu na vodu a odpad. Montáž umývadlovej batérie a umývadlového sifónu.

Montáž umývadla do kúpeľne

Výmena a montáž vodovodnej batérie

Výmena a pripojenie vodovodnej batérie v kúpeľni, kuchyni alebo WC. Kompletná montáž vrátane dodania kvalitnej vodovodnej batérie.

Výmena sifónu v kuchynskom dreze

Výmena a montáž sifónu

Oprava kvapkajúceho alebo nepriechodného sifónu – opravíme tesnenia a vyčistíme sifón. Namontujeme nový sifón k umývadlu, vani alebo kuchynskému drezu.

Výmena ventilu na teplú vodu

Výmena a montáž ventilov

Výmena ventilov, uzáverov a armatúr. Opravíme poškodené ventily, ktoré prepúšťajú vodu a urobíme skúšku tesnosti.

Oprava vodovodnej batérie

Oprava vodovodnej batérie

Zbavte sa kvapkajúceho kohútika, hučiacej aj tečúcej batérie. Oprava vodovodných, drezových, sprchovacích aj vaňových batérií.

Dodatočné napojene odpadu - kanalizácia

Montáž vodovodného a odpadového potrubia

Montáž vodovodného a odpadového potrubia vrátane napojenia na prípojky. Okrem toho ponúkame aj opravu potrubia, zapojenia vody a odpadu.

Montáž alebo výmena bojlera

Montáž a výmena bojleru

Inštalácia nového bojlera a kontrola poistného ventilu. Pripojiíme bojler k vodovodu a zapojíme elektrický zásobníkový ohrievač vody.

Montáž ponorného čerpadla

Montáž ponorného čerpadla do studne

Zapojenie ponorného čerpadla do studne tak, aby správne fungovalo. Pomôžeme vám aj s výberom správneho čerpadla pre vaše potreby.

Zapojenie domácej vodárne

Zapojenie domácej vodárne na studňu

Pomôžeme vám zapojiť domácu vodárničku, resp. čerpadlo na vodu alebo darling k studni, aby ste mohli zavlažovať svoju záhradu.

Cenník vodoinštalačných prác

Poskytujeme férové ceny. Zaplatíte jednoducho za kvalitne odvedenú prácu a použitý materiál. Nevymýšľame si žiadne skryté poplatky.

Práce, ktoré vykonávame sú rôznorodé, a preto cenu určujeme vždy individuálne podľa konkrétnej situácie zákazníka. Pričom cena práce závisi aj od náročnosti montáže, výmeny alebo opravy. V niektorých prípadoch aj od vzdialenosti z Michaloviec, keďže musíme brať do úvahy čas aj cenu za cestu.

Prečo si vybrať práve nás?

Máme vyše 20 rokov skúseností v odbore a stále rovnaké telefónne číslo.

Vlastný sklad materiálu. Keďže vodoinštalačný materiál aj predávame, tak presne vieme čo by sa vám hodilo a čo dobre funguje bez reklamácií.

Pomohli sme s vodou viac ako 1000 domácnostiam a aj mnohým firmám.

Galéria našich prác

Pár fotiek z našich prác, ktoré sme pre klientov vykonávali v rámci vodoinštalácie. Viac ukážok si viete pozrieť v galérii našich prác.

Hodnotenia od našich zákazníkov

Roman Borkes
Roman Borkes
31/08/2023
Meratech-solar nie len ponúka kvalitný sortiment ale taktiež aj realizuje vodu, kúrenie, kanalizácie a solár, takže všetko na jednom mieste. Majiteľ spoľahlivý a férový človek. Na predajni Vám pomôže veľmi ochotný pán so znalosťami v tomto smere.
Patrik Binda
Patrik Binda
13/08/2023
Poradenstvo, ustretovost, kvalitne materialy v ramci ponuky, promptne vybavenie objednavok. Odporucam v kazdom smere.
Jarmila Smoláková
Jarmila Smoláková
13/08/2023
Odpoveď nedá sa, nejde to u tejto firmy neexistuje ! vrelo odporúčam
Vladimír Vajs
Vladimír Vajs
03/08/2023
...som velmi spokojny s poskytnutou službou ako aj cenou materialu pri oprave vodoinštalacie..osobitne majiteľ spoločnosti pan Ján Demko je veľmi ústretovy, profesionalny a spoľahlivy pri vybavovani objednavky..ďakujem a nech sa spoločnosti naďalej dari.. V.Vajs st.
radoslav varga
radoslav varga
02/08/2023
Poradenstvo a obsluha i vyber tovaru je na max. úrovni. Odporúčam..
Marek Lalo
Marek Lalo
02/08/2023
Profi firma, odborný personál a super ceny.
Martin Zahorčák
Martin Zahorčák
01/08/2023
Vrelo odporúčam!
Maros Dobrocky
Maros Dobrocky
27/07/2023
Sikovny personal velky vyber za dobre ceny
stavbarful
stavbarful
06/12/2022
Dobry výber materialu,fundovaný predajca.

Najčastejšie otázky k vodoinštalácii

Je materiál v cene vodoinštalaterských prác?

Áno, máme vlastnú predajňu s vodoinštalatréskymi potrebami, tak vieme zabezpečiť všetok materiál a prípadne potreby aj novú sanitu (umývadlo, drez, wc, sprchu, …) alebo čerpadlo.

Ako dlho sa už zaoberáte poskytovaním vodoinštalatérskych služieb?

Na trhu pôsobíme už vyše 20 rokov a pomohli sme vyše 1000 domácnostiam v oblasti vodoinštalačných prác, ale často s vodou pomáhame aj vo firmách. Okrem vody vám vieme pomôcť aj s kúrenárskymi prácami, takže ak hľadáte kurenára v Michalovciach, tak ste na správnom mieste.

Pomáhate s vodoinštaláciou aj firmám?

Áno. Pomáhame každému, kto potrebuje pomoc s vodoinštaláciou. Pomáhame hlavne v bytoch, domoch ale medzi klientami máme aj mnoho firiem.

Kontaktujte nás

Potrebujete opraviť wc, namontovať sanitu alebo vymeniť vodovodnú batériu? Ozvite sa nám.