Kurenárske práce Michalovce

Váš kurenár pre Michalovce a okolie

Ponúkame komplexné kurenárske práce pre domácnosti a firmy. Pomôžeme vám s jednoduchšími aj zložitejšími kurenárskymi prácami. Zabezpečujeme montáž, opravu alebo výmenu radiátorov, solárnych systémov na ohrev vody. Vieme vám pomôcť aj s podlahovým kúrením, kotlom či tepelným čerpadlom.

Kurenárske služby

Ak potrebujete kurenára, tak ste na správnej stránke. Kurenárske práce už vyše 20 rokov poskytujeme hlavne v okrese Michalovce. Naše služby vám vieme ponúknuť aj v mestách: Sobrance, Trebišov, Sečovce, Strážske, Veľké Kapušany alebo Humenné.

Výmena radiátora

Montáž, oprava alebo výmena radiátora

Máte pokazený ventil na radiátore, nehreje alebo vám z neho tečie voda? Sme tu pre vás. Ponúkame opravy, ale aj výmenu radiátorov v byte alebo dome.

Príprava na podlahové kúrenie

Montáž podlahového kúrenia

Návrh a inštalácia elektrického podlahového kúrenia za férové ceny. Podlahovky ponúkame vrátane montáže rozdovodov a napojenia na zdroj tepla.

Čistenie podlahového kúrenia

Čistenie podlahového kúrenia

Rozvody podlahového vyčistíme prepláchnutím, aby sme ho zbavili usadenín. Čistením znížime spotrebu za energie a zvýšime aj tepelný výkon kúrenia.

Systém na solárny ohrev vody

Montáž solárneho systému na ohrev vody

Nainštalujeme na vašu strechu solárnu zostavu na ohrev vody. V rámci prác zapojíme ohrievač vody, čerpadlo aj riadiacu jednotku na ovládanie systému.

Ovládanie ústredného kúrenia

Montáž ústredného kúrenia

Dodávka a montáž ústredného kúrenia pre váš dom za rozumnú cenu. Kontaktujte nás a urobíme bezplatnú obhliadku miesta a navrhneme vhodné riešenie pre vaše kúrenie.

Odvzdušnenie radiátora

Odvzdušnenie radiátorov

Čistenie radiátora pred vykurovacou sezónou. Odvzdušníme radiátor a zbavíme ho prebytočného vzduchu, aby hrial po celej svojej ploche.

Montáž rozvodov kúrenia

Montáž a oprava rozvodov kúrenia

Zabezpečíme výmenu a inštaláciu rozvodov na kúrenie. Okrem toho ponúkame aj opravy poškodených kurenárskych rozvodov.

Kotly a tepelné čerpadlá

Elektrický kotol na stene

Montáž alebo výmena kotla

Urobíme u vás obhliadku a navarhne kotol podľa situácie. Meníme elektrické a plynové kotly, kotly na tuhé palivo, kondenzačné kotly aj pece na peletky.

Tepelné čerpadlo

Montáž a servis tepelných čerpadiel

Montáž tepelného čerpadla ako vášho nového zdroja tepla pri vykurovaní. Nainštalujeme čerpadlo a vysvetlíme vám ako ho správne používať.

Cenník kurenárskych prác

Ponúkame férové ceny. Zaplatíte jednoducho za kvalitne odvedenú prácu a použitý materiál. Nevymýšľame si žiadne skryté poplatky.

Ako kurenári vykonávame rôznorodé práce, a preto cenu určujeme vždy individuálne podľa konkrétnych potrieb zákazníka. Pričom cena práce závisi aj od náročnosti montáže, výmeny alebo opravy. V niektorých prípadoch aj od vzdialenosti z Michaloviec.

Prečo si vybrať práve nás?

Máme vyše 20 rokov skúseností v odbore a stále rovnaké telefónne číslo.

Vlastný sklad materiálu. Keďže kurenársky materiál aj predávame, tak presne vieme čo by sa vám hodilo a čo dobre funguje bez reklamácií.

Pomohli sme s kúrením viac ako 1000 domácnostiam a aj mnohým firmám.

Galéria našich prác

Pár fotiek z našich prác, ktoré sme pre klientov vykonávali v rámci kurenárstva. Viac ukážok si viete pozrieť v galérii našich prác.

Hodnotenia od našich zákazníkov

Roman Borkes
Roman Borkes
31/08/2023
Meratech-solar nie len ponúka kvalitný sortiment ale taktiež aj realizuje vodu, kúrenie, kanalizácie a solár, takže všetko na jednom mieste. Majiteľ spoľahlivý a férový človek. Na predajni Vám pomôže veľmi ochotný pán so znalosťami v tomto smere.
Patrik Binda
Patrik Binda
13/08/2023
Poradenstvo, ustretovost, kvalitne materialy v ramci ponuky, promptne vybavenie objednavok. Odporucam v kazdom smere.
Jarmila Smoláková
Jarmila Smoláková
13/08/2023
Odpoveď nedá sa, nejde to u tejto firmy neexistuje ! vrelo odporúčam
Vladimír Vajs
Vladimír Vajs
03/08/2023
...som velmi spokojny s poskytnutou službou ako aj cenou materialu pri oprave vodoinštalacie..osobitne majiteľ spoločnosti pan Ján Demko je veľmi ústretovy, profesionalny a spoľahlivy pri vybavovani objednavky..ďakujem a nech sa spoločnosti naďalej dari.. V.Vajs st.
radoslav varga
radoslav varga
02/08/2023
Poradenstvo a obsluha i vyber tovaru je na max. úrovni. Odporúčam..
Marek Lalo
Marek Lalo
02/08/2023
Profi firma, odborný personál a super ceny.
Martin Zahorčák
Martin Zahorčák
01/08/2023
Vrelo odporúčam!
Maros Dobrocky
Maros Dobrocky
27/07/2023
Sikovny personal velky vyber za dobre ceny
stavbarful
stavbarful
06/12/2022
Dobry výber materialu,fundovaný predajca.

Najčastejšie otázky ku kurenáskym prácam

Je materiál v cene kurenárskych prác?

Áno, máme predajňu s potrebami pre inštalatérov, tak vieme zabezpečiť všetok materiál a prípadne potreby aj nový radiátor či kotol.

Ako dlho pôsobíte v oblasti kurenárskych prác a aké sú vaše skúsenosti?

Na trhu pôsobíme už vyše 20 rokov a pomohli sme vyše 1000 domácnostiam v oblasti kurenárskych prác. Okrem kúrenia vám vieme pomôcť aj s vodárenskými prácami. Takže ak hľadáte vodára v Michalovciach, tak ste na správnom mieste.

Kedy je vhodný čas na odvzdušnenie radiátorov a prečo je to dôležité?

Vhodný čas je na začiatku kurenárskej sezóny keď sa spúšťa vykurovanie. A dôležité je to preto, aby ste dostali všetok vzduch zo systému von a zvýšili výkon radiátora.

Kontaktujte nás

Potrebujete pomôcť s radiátorom, podlahovým kúrením alebo so solárom na ohrev vody? Ozvite sa nám.